ZARZĄDZANIE

NIERUCHOMOŚCIAMI

Nasza oferta została zaprojektowana tak, aby sprostać oczekiwaniom klientów o różnych preferencjach, potrzebach i celach. Współpraca może przybierać różne formy:

kompleksowe zarządzanie mieszkaniami wynajmowanymi na krótki i długi termin,

wynajem mieszkań na ustaloną opłatę ryczałtową.

Powierzysz nam swoje mieszkanie, a dostaniesz gwarancję, że spełnimy wszelkie obowiązki z tytułu zarządzania nieruchomością niezależnie od formy zarządzania na którą się zdecydujesz. Doradztwo podatkowe czy podnoszenie standardu wynajmowanego mieszkania przestanie już spędzać Ci sen z powiek. Dla Twojej wygody uczestniczymy w spotkaniach z administracją oraz w zebraniach wspólnoty.

Zapewniamy również:

nadzór i pogotowie techniczne, które pozwoli na usunięcie wszelkich usterek,

prowadzenie niezbędnej korespondencji oraz zawieranie i kontrola jakości umów dot. mediów, remontów, wywozu nieczystości, doradztwo podatkowe, itp.,

serwisowanie nieruchomości włącznie z serwisem sprzątającym,

optymalizacja kosztów eksploatacyjnych,

ubezpieczenie nieruchomości.

NAJEM

KRÓTKOTERMINOWY

Krótki okres wynajmu oznacza częstsze zmiany najemców. Dobry kontakt z gośćmi, rzetelne wykonywanie obowiązków, efektywna promocja lokalu – to tematy, które nabierają całkiem nowych znaczeń przy tym typie usług.

dowiedz się więcej

NAJEM

DŁUGOTERMINOWY

Znajdujemy najemców za pośrednictwem wszelkich możliwych kanałów. Zajmujemy się wystrojem mieszkania, aby uatrakcyjnić oferty nieruchomości. Zapewnimy Ci spokój poprzez cykliczne raporty o stanie mieszkania i zadowoleniu klienta.

dowiedz się więcej

WYNAJMIJ

NAM SWOJE MIESZKANIE

A może zależy Ci na tym, aby nie zawracać sobie głowy absolutnie niczym poza pieniędzmi, które przychodzą na Twoje konto?

Jeśli posiadasz nieruchomość i chcesz wynająć ją doświadczonym w branży specjalistom to trafiłeś pod właściwy adres. Po przedyskutowaniu warunków umowy i jej podpisaniu zajmiemy się każdym aspektem Twojego mieszkania na własną rękę. Nie będziesz się już przejmować ciągłością wynajmu Twojego mieszkania, ani jego stanem fizycznym czy kontaktem z administracją.

My przejmujemy na siebie te obowiązki i odpowiedzialność finansową, która wiąże się z regularnymi wpływami gotówkowymi na Twoje konto.

Wynajęcie mieszkania na długi termin gwarantuje Ci:

nieprzerwaną ciągłość umowy na wiele lat,

regularny, stały dochód,

bezpieczeństwo i spokój,

pewność, że Twoje mieszkanie jest w dobrych rękach, a jego stan może się wręcz polepszyć zamiast ulec pogorszeniu.

Dzięki naszej współpracy Twoja nieruchomość stanie się atrakcyjna
DLA KOMPETENTNEJ, UCZCIWEJ I WYPŁACALNEJ GRUPY DOCELOWEJ, KTÓREJ WŁAŚNIE SZUKASZ