REMONTUJ

Z NAMI

Jeśli Twoje mieszkanie wymaga remontu wiemy jak uniknąć zmory zbędnych wydatków związanych z usługami remontowymi.

Nasza współpraca sprawi, że nieruchomość stanie się atrakcyjna dla kompetentnej, uczciwej i wypłacalnej grupy docelowej, której właśnie szukasz. Twoje zadowolenie ze współpracy. Twój komfort finansowy. Twoje bezpieczeństwo w myśleniu o efekcie końcowym. Zajmowanie się tymi tematami to nasze przykazania. Wiemy dokładnie czego potrzebujesz, bo sami przecieraliśmy te same szlaki.

Z przyjemnością podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem.

REMONT

RENOWACJA POMIESZCZEŃ

Może jednak wolisz oddać swoje mieszkanie do remontu generalnego? Lub jest ono w stanie deweloperskim? Jeśli tak, to zaplanujemy i przeprowadzimy kompleksowe projektowanie wnętrz lub kapitalną renowację pomieszczeń. Nasza oferta obejmuje szereg usług w tym zakresie.

Pamiętamy o obowiązkach, o których
nawet Ty mógłbyś zapomnieć.

Zapewniamy kupno wszelkich środków potrzebnych do realizacji usługi począwszy od materiałów budowlanych, a kończąc na meblach i elementach dekoracyjnych. Współpracujemy z niezawodnymi i zaufanymi projektantami, producentami i firmami remontowymi. Razem z nimi sprawiamy, że prace przebiegają szybko i sprawnie. Wszystkie wydatki kalkulujemy w taki sposób, aby nie przeinwestować.

szczegółowy projekt prac remontowych w porozumieniu ze specjalistami,

dostosowanie projektu do potrzeb klientów w korelacji z budżetem,

szybkie, terminowe i staranne przeprowadzenie prac remontowych.ZOBACZ NASZE REALIZACJE

HOME

STAGING

Skuteczny home-staging to nasze drugie imię. Pokażemy ci jak w prosty sposób podnieść wartość rynkową mieszkania. Czasami wystarczy tylko pomalować ściany lub przestawić meble by nieruchomość zmieniła oblicze.

Zastanawiasz się dlaczego potencjali klienci odwiedzają Twoje mieszkanie i nie finalizują transakcji? Jeśli tak, to home-staging jest najlepszą odpowiedzią na pytanie jak temu zaradzić.

czytelny projekt niezbędnych poprawek zmierzających do uatrakcyjnienia nieruchomości,

doradztwo w wyborze stylu pod kątem potrzeb właściciela lokalu i przyszłych najemców,

efektywna kalkulacja skali sugerowanych poprawek (jakość kontra ilość).


ZOBACZ NASZE REALIZACJE
To my zajmiemy się mieszkaniowym bólem głowy
BO MIESZKANIA TO NASZ CHLEB POWSZEDNI