NAJEM

DŁUGOTERMINOWY

Znajdujemy najemców za pośrednictwem wszelkich możliwych kanałów. Zajmujemy się wystrojem mieszkania, aby uatrakcyjnić oferty nieruchomości. Zapewnimy Ci spokój poprzez cykliczne raporty o stanie mieszkania i zadowoleniu klienta.

Ustawicznie dbamy o pozytywny wizerunek właściciela i mieszkania w internecie oraz na regularnych spotkaniach z najemcami.

reklamowanie nieruchomości w wielu mediach równolegle (strony www, profile na portalach rezerwacyjnych, gazety, współpraca z biurami nieruchomści i inne),

zwiększenie bezpieczeństwa poprzez weryfikację najemców a później utrzymywanie kontaktu z wynajmującym,

regularna kontrola i raport o stanie technicznym mieszkania,

w przypadku zakończenia lub wygaśnięcia umowy poszukiwanie kolejnego wynajmującego.

WYNAJMIJ

NAM SWOJE MIESZKANIE

A może zależy Ci na tym, aby nie zawracać sobie głowy absolutnie niczym poza pieniędzmi, które przychodzą na Twoje konto?

Jeśli posiadasz nieruchomość i chcesz wynająć ją doświadczonym w branży specjalistom to trafiłeś pod właściwy adres. Po przedyskutowaniu warunków umowy i jej podpisaniu zajmiemy się każdym aspektem Twojego mieszkania na własną rękę. Nie będziesz się już przejmować ciągłością wynajmu Twojego mieszkania, ani jego stanem fizycznym czy kontaktem z administracją.

My przejmujemy na siebie te obowiązki i odpowiedzialność finansową, która wiąże się z regularnymi wpływami gotówkowymi na Twoje konto.

Wynajęcie mieszkania na długi termin gwarantuje Ci:

nieprzerwaną ciągłość umowy na wiele lat,

regularny, stały dochód,

bezpieczeństwo i spokój,

pewność, że Twoje mieszkanie jest w dobrych rękach, a jego stan może się wręcz polepszyć zamiast ulec pogorszeniu.

Dzięki naszej współpracy Twoja nieruchomość stanie się atrakcyjna
DLA KOMPETENTNEJ, UCZCIWEJ I WYPŁACALNEJ GRUPY DOCELOWEJ, KTÓREJ WŁAŚNIE SZUKASZ