O NAS

DOWIEDZ SIĘ KIM JESTEŚMY

Jesteśmy grupą specjalistów, która od lat pośredniczy w usługach związanych z rynkiem nieruchomości. Nasza domena to wynajem krótkoterminowy i długoterminowy oraz szereg innych działań związanych z branżą mieszkaniową. Oferujemy usługi na terenie Krakowa i Częstochowy.

Nasz cel jest prosty! Maksymalna poprawa zysków i komfortu wynajmu mieszkań niezależnie od długości okresu wynajmowania danego lokalu. Twój czas to nasz czas, a Twoje obowiązki staną się naszymi obowiązkami. W tym celu stajemy na głowie, aby przejąć wszelkie niewygodne prace ciążące na właścicielach mieszkań, a nasze doświadczenie pozwala wyeliminować uporczywe elementy ryzyka.

Niezależnie od Twoich potrzeb i stylu, możemy wszechstronnie przygotować każdą nieruchomość pod kątem celu jaki obrałeś. Zajmujemy się wszystkimi aspektami związanymi z pośrednictwem w nieruchomościach począwszy od kwestii prawnych, a kończąc na wkręcaniu przysłowiowych żarówek.

Zapewniamy zespół do prac remontowych i konserwatorskich, a wyposażenie oraz regularny serwis sprzątający to nasz standard. To my przejmujemy na własne barki ciężary i obowiązki związane z utrzymaniem i wynajmem nieruchomości.

Fragola Management w pigułce:

opieka nad Twoją nieruchomością

znajdywanie lokatorów (na krótki i długi termin)

profesjonalny serwis sprzątający

usługi remontowo-budowlane i naprawcze

projektowanie wnętrz i home-staging

doradztwo podatkowo-inwestycyjne

obsługa administracyjna

Zarządzanie na krakowskim rynku nieruchomości to sztuka
WYMAGA DOŚWIADCZENIA, USŁUG NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE I ZORIENTOWANIA NA CEL

NAJEM

KRÓTKOTERMINOWY

Krótki okres wynajmu oznacza częstsze zmiany najemców. Dobry kontakt z gośćmi, rzetelne wykonywanie obowiązków, efektywna promocja lokalu – to tematy, które nabierają całkiem nowych znaczeń przy tym typie usług.

dowiedz się więcej

NAJEM

DŁUGOTERMINOWY

Znajdujemy najemców za pośrednictwem wszelkich możliwych kanałów. Zajmujemy się wystrojem mieszkania, aby uatrakcyjnić oferty nieruchomości. Zapewnimy Ci spokój poprzez cykliczne raporty o stanie mieszkania i zadowoleniu klienta.

dowiedz się więcej