INWESTUJ

W NIERUCHOMOŚCI

Kraków jest miastem wyjątkowo dynamicznym. Warto mieć więc zawsze aktualne informacje o tym jak ten dynamizm wpływa na rynek nieruchomości. Możesz już zapomnieć o żmudnych i czasochłonnych kalkulacjach związanych z tym jak i gdzie inwestować w swoje lokale. My wiemy co się najbardziej opłaca, bo sami czerpiemy z tego korzyści.

Otrzymanie najwyższej stopy zwrotu przestaje być snem i staje się namacalną rzeczywistością.

BEZPIECZEŃSTWO

I ZAUFANIE

Krok po kroku, pomożemy Ci znaleźć interesujące mieszkanie pod wynajem, które będzie bezpieczne i pozbawione przykrych usterek, których moglibyście nie zauważyć. Pomożemy wynegocjować korzystną cenę, a nasi zaufani doradcy sprawdzą dokumentację pod kątem prawnym.

Będziemy przy podpisywaniu wszystkich istotnych umów, aktów i protokołów.

współpraca z zaufanymi radcami prawnymi, ekipami remontowymi oraz biurami projektowymi,

rzetelne sprawdzenie nieruchomości pod każdym kątem (długi, ukryte wady, niedogodna lokalizacja względem celów klienta),

czujny nadzór i wnikliwa analiza techniczna.

INWESTYCJA

GENERUJĄCA ZYSK

Oferujemy doświadczenie w prowadzeniu negocjacji w imieniu naszych klientów z wykorzystaniem technik negocjacyjnych odpowiednio dobranych do specyfiki priorytetów klienta.

Na życzenie klienta świadczymy usługi z zakresu doradztwa finansowego. Jeżeli mieszkanie tego wymaga, możemy przeprowadzić remont a następnie przejąć wszystkie obowiązki z zakresu zarządzania najmem. To Ty wybierasz jakich usług od nas chcesz, a nie na odwrót.

Pakiet usług dobieramy wspólnie z każdym klientem, indywidualnie pod kątem zaistniałych potrzeb.

Inwestuj w nieruchomości
Otrzymanie najwyższej stopy zwrotu przestaje być snem i staje się namacalną rzeczywistością